לעזרה משפטית ומקצועית ראשונה או לתיאום פגישה דחופה, התקשרו למשרדנו:

עורך דין גישור

עורך דין גישור

עורך דין גישור

עורך דין גישור – פתירת מחלוקות משפחתיות ועסקיותללא צורך בבית משפט

בשנים האחרונות זוגות רבים אשר הגיעו למסקנה כי חייהם יהיו קלים יותר בנפרדמחליטים להתגרשבמסגרת הגירושין הם חייבים להתמודד עם נושאים רבים הקשורים אל הילדים ורכושנושאים אשר אינם קלים מבחינה נפשיתההתמודדות פעמים מובילה למצבים לא פשוטים רגשית ואף למצבים בהם בני הזוג אינם יכולים לתקשר אחד עם השני ועל כן הם פונים אל בית המשפט על מנת שהשופט יכריע לגבי נושאים אלובשנים האחרונות זוגות רבים פונים על עורך דין גישור אשר יעזור להם בפתרון מחלוקות שונות ללא הצורך בבית המשפט.

גישור – על מה מדובר?

גישור הוא אחד מהתהליכים היעילים ביותר ליישוב מחלוקות בין אנשיםבעשור האחרון הזרקור של תחום הגישור מושם על תחום הגירושיןבתהליך הגישור תמיד יהיה מעורב אדם שיהיה המגשר וזה אשר מכונה צד שלישיחשוב להבין כי רוב המגשרים הם עורכי דיןוזאת משום הצורך בידיעת חוקים שונים של המערכת המשפטית בישראלעורך דין גישור יאפשר לכל אחד מבני הזוג להציג את הדברים לגבי נושאים שוניםביניהם כל הקשור לעריכה של הסכם הורות משותפת אם רלוונטילאחר מכן המגשר יעלה את הצרכים של הילדיםהיכולות של כל אחד מבני הזוגהוא יעלה יחד עם בני הזוג כל מיני פתרונות ליישוב המחלוקת בנושא זהונושאים נוספים כאשר לבסוף הוא מוביל את בני הזוג להחליט על פתרון המתאים לשני הצדדיםיש כמה דברים אשר חשוב לדעת אודות תהליך הגישור ואותו אדם אשר מנהל אותודהיינוהמגשר:

גישור – נקודות חשובות

  1. ניטראליות– המגשר תמיד צריך לשמור על ניטראליות.
  2. ניסוח הסכם– המגשר הוא זה אשר יערוך הסכם הורות משותפת אשר יכלול את כל מה שהוסכם בין בני הזוג ויעביר אותו לבית המשפט על מנת לזכות באישור משפטי שלו.
  3. לא חובה עורך דין– חשוב להבין כי המגשר אינו חייב להיות בעל הסמכה של עורכי דיןישנם קורסי גישור וכל אחד יכול להירשם אליהם ואם הוא עבר את הבחינות בסוף הקורס בהצלחההוא יוכל לנהל תהליך חשוב זהמגשרים רבים הם עורכי דין משום שיש להם הבנה משפטית מעמיקה בכל החוקים הקשורים לענייני משפחההם עוברים קורס גישור במהלך לימודי המשפט שלהם ויש להם גם סמכויות של עורכי דין מבחינת ניסוח משפטי ודברים נוספים אשר מקלים על כל התהליך.
  4. לא להליכים משפטיים– חשוב לדעת כי ברגע שזוג מסכים לעבור הליך של גישור הוא מסכים להימנע מנקיטת הליך משפטי כלשהו באותה תקופה בה מתנהל הגישור.

לסיכוםעורך דין גישור הוא זה אשר מומחה בכל הקשור אל תחום דיני המשפחהמשרד עורכי דין מירון & סלמן יוכל לסייע בכל הקשור לגישור בתחום הגירושיןהסכמי ממוןהסכם הורות משותפת ועודנכון להיום יותר ויותר זוגות מעדיפים תהליך גישור אשר עוזר להם לפתור מחלוקות שונות בין בני הזוג ללא שום הוצאות מיותרות על בית המשפט וללא יותר מדי עוגמת נפשכאן משרד עורכי הדין יוכל לסייע בפתרון מחלוקות בלי הרבה כאב ראש.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן