לעזרה משפטית ומקצועית ראשונה או לתיאום פגישה דחופה, התקשרו למשרדנו:
צור קשר :

יניב גבריאל ושות' – משרד עורכי דין ויועצי מס הינו אחד המשרדים המובלים והבולטים בארץ, המונה צוות משפטי של עורכי דין וביניהם כמה מן המשפטנים הבכירים במדינה.
לצורך מתן מענה משפטי מקצועי ודווקני, יניב גבריאל ושות' – משרד עורכי דין ויועצי מס מחולק למחלקות ייעודיות, אשר כל אחת ואחת מהן מתמחה ומתמקצעת בתחום ספציפי וייחודי.מחלקת משפט פלילי, מייצגת את לקוחות המשרד ומלווה אותם בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלבי ההזמנה לחקירה וליווי מלא של הלקוח במסגרת החקירה המשטרתית, ייצוג בהליכי מעצר, וכלה בניהול הליכי המשפט הפלילי עד לסיום התיק.
מחלקת משפט פלילי, מלווה ומשרתת את לקוחות המשרד אף בהליכים מיוחדים כגון: הליכים למחיקת רישום פלילי, בקשות למתן חנינות, עיכובי הליכים, ליווי הלקוח בפני שירות המבחן, וכן הגשת עתירות אסירים.
בין לקוחות המחלקה הפלילית נמנים חשודים ונאשמים בעבירות שונות ומגוונות לרבות, עבירות אלימות, רכוש, הונאה, סמים וכן עבירות בתחום הצווארון הלבן ולרבות עבירות כלכליות מורכבות.המחלקה הפליליתכוללת מחלקה לקטינים ולנוער אשר ייעודה הוא טיפול בקטינים ובני נוער, שהסתבכו בפלילים.

יניב גבריאל ושות' – משרד עורכי דין ויועצי מס מתמחה בכל מגוון הנושאים של המשפט הפלילי, בין היתר בנושא : עבירות שוד, כפי שיוסבר להלן :

עבירות שוד נחשבות לעבירות היותר חמורות בחוק העונשין, והעונש על עבירת השוד הינו מהחמורים שבעונשים.
עבירת השוד עפ"י הגדרתה, מהווה עבירת גניבה שנעברה בנסיבות מחמירות מאוד, וכוונה היא: כאשר בשעת מעשה השוד, או בסמוך לפניו  או לאחריו של מעשה השוד, השתמש הגנב באלימות- או מאיים להשתמש באלימות – כלפי אדם או כלפי נכס, וזאת על מנת להשיג את הדבר הגנוב, או על מנת למנוע את ההתנגדות לגניבה או על מנת להתגבר עליה.
שוד מזוין זה שוד המתבצע בנסיבות של ההגדרה של השוד הרגיל, אולם השודד היה מצויד בנשק או במכשיר  שיש בו כדי לסכן או לפגוע, או שבשעת השוד או בתכוף לאחריו הוא פצע אדם, הכהו או השתמש באלימות אחרת כלפי גופו.
העונש על שוד רגיל, שוד סתם, הינו מאסר עד 14 שנה. העונש על שוד מזוין הינו מאסר עד 20 שנה.
חשוב להבין, איומים על אדם תוך שימוש באולר,שייתן את רכושו או את כספו,עונה על ההגדרה של שוד מזוין, ולא פעם הגישה הפרקליטות כתבי אישום חמורים בסעיפי של שוד מזוין עקב שימוש השודד באולר בעת השוד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
או חייגו: 1-700-700-088
דילוג לתוכן