לעזרה משפטית ומקצועית ראשונה או לתיאום פגישה דחופה, התקשרו למשרדנו:
צור קשר :

ייצוג מקצועי בביצוע עבירות הימורים – צוות המשרד מהשורה הראשונה בישראל זמין עבורכם לייעוץ ראשוני חינם חייגו.

עבירות הימורים

יניב גבריאל ושות' – משרד עורכי דין ויועצי מס הינו אחד המשרדים המובלים והבולטים בארץ, המונה צוות משפטי של עורכי דין וביניהם כמה מן המשפטנים הבכירים במדינה.
לצורך מתן מענה משפטי מקצועי ודווקני, יניב גבריאל ושות' – משרד עורכי דין ויועצי מס מחולק למחלקות ייעודיות, אשר כל אחת ואחת מהן מתמחה ומתמקצעת בתחום ספציפי וייחודי.מחלקת משפט פלילי, מייצגת את לקוחות המשרד ומלווה אותם בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלבי ההזמנה לחקירה וליווי מלא של הלקוח במסגרת החקירה המשטרתית, ייצוג בהליכי מעצר, וכלה בניהול הליכי המשפט הפלילי עד לסיום התיק.
מחלקת משפט פלילי
, מלווה ומשרתת את לקוחות המשרד אף בהליכים מיוחדים כגון: הליכים למחיקת רישום פלילי, בקשות למתן חנינות, עיכובי הליכים, ליווי הלקוח בפני שירות המבחן, וכן הגשת עתירות אסירים.
בין לקוחות המחלקה הפלילית נמנים חשודים ונאשמים בעבירות שונות ומגוונות לרבות, עבירות אלימות, רכוש, הונאה, סמים וכן עבירות בתחום הצווארון הלבן ולרבות עבירות כלכליות מורכבות.המחלקה הפליליתכוללת מחלקה לקטינים ולנוער אשר ייעודה הוא טיפול בקטינים ובני נוער, שהסתבכו בפלילים.

יניב גבריאל ושות' – משרד עורכי דין ויועצי מס מתמחה בכל מגוון הנושאים של המשפט הפלילי, בין היתר בנושא : עבירות הימורים, כפי שיוסבר להלן :

עבירות הימורים הן עבירה פלילית חמורה. הם יכולים לנוע בין הימורים לא חוקיים להונאה או גניבה.

עבירות הימורים קשורות לעיתים קרובות לשימוש בשירותי הימורים בלתי חוקיים, אך חשוב לציין שעבירות הימורים כוללות גם פעילויות אחרות כגון עשיית הימורים, הימורים על מירוצי סוסים והונאות לוטו.

ניתן לחלק פשעי הימורים לשתי קטגוריות עיקריות:

1. פשעים הקשורים להימורים – אלו הם פשעים הקשורים להימורים עצמם כמו הפעלת אתר משחקים לא חוקי או עסקאות בהימורים בספורט.

2. פשעים שאינם קשורים להימורים – אלו הם פשעים הקשורים להיבטים שאינם הימורים בתעשייה כגון הונאה או הלבנת הון.

הימורים הם סוג של בידור שאנשים רבים יכולים ליהנות ממנו. עם זאת, יש לזה גם סיכונים והשלכות שליליות אם לא נעשה בצורה אחראית.

ככל שתעשיית ההימורים צומחת באופן אקספוננציאלי, כך גם מספר עבירות ההימורים המבוצעות ברחבי העולם. זה הוביל לעלייה במספר האנשים שהואשמו בעבירות הקשורות להימורים בשנים האחרונות.

הימורים הן פעילויות בלתי חוקיות הכוללות כסף או סחורות אחרות, כגון מניות ואגרות חוב, ששחקן או שחקנים מהמרים עליהם למטרות רווח. הם עשויים לכלול הונאות הימורים לא חוקיות והונאות הגרלות וכן הפרות של חוקי המשחקים כגון רמאות בפוקר או ברולטה.

עבירות הימורים באינטרנט

באינטרנט נרשמה עלייה בעבירות ההימורים בשנים האחרונות. הממשלה העבירה חקיקה שאסרה על הימורים מקוונים.

חקיקה זו היא מאמץ לבלום את התפשטותן של בעיות הקשורות להימורים ולהגן על אנשים מפני פגיעה בהימורים.

האינטרנט הוא שופר לתעשיית ההימורים. זה גם מקום שבו אנשים יכולים בקלות להפסיד את כספם ולהיכנס לחובות. זה הוביל לצורך ברגולציה מחמירה יותר של הענף.

אחת השיטות הפופולריות ביותר להסדרת ענף זה היא באמצעות חקיקה. עם זאת, נמצא שחקיקה לבדה לא עובדת כמו שצריך. הסיבה לכך היא שיש פרצות בחוק אשר מנוצלות על ידי מי שרוצה לעקוף אותן.

מהי עבירת הימורים?

עבירת הימורים היא פשע הכרוך במעשה הימורים. זהו אחד הפשעים החמורים ביותר בישראל. עבירות הימורים לרוב מקובצות יחד עם פשעים אחרים כגון הונאה, גניבה ועבירות נשק.

עבירות הימורים מחולקות לארבעה סוגים:

1) הימורים לא חוקיים

2) משחק לא חוקי (משחק אסור)

3) הימור או הימור על משחק

4) עבירות הקשורות להימורים

עבירת הימורים היא עבירה פלילית שבה אדם עוסק או מנסה לעסוק בפעילות הימורים.

אדם יכול להיות מואשם בעבירת הימורים אם נמצא כי ביצע אחת מהעבירות הבאות:

  • הימורים על משחק מזל, כולל הגרלות ומכונות מזל
  • הימורים באירועי ספורט, לרבות מרוצי סוסים, כדורגל וכדורסל
  • הימורים עם אדם אחר שבו צד אחד אינו מורשה להמר (כגון אדם קטין)
  • סיוע למי שעובר עבירת הימורים.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
או חייגו: 1-700-700-088
דילוג לתוכן