הצהרת פרטיות

מסמך זה מכיל מידע בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו והוא מובא לך כדי שתרגיש נוח להשתמש באתר שלנו והשירותים שבו. המידע מובא עבורך והוא מתאר כיצד אנו אוספים מידע ומה השימוש שאנו עושים בו. אנא הקדש דקה לקריאת ההצהרה הבאה כדי לוודא שאתה מסכים עם המדיניות שלנו. על ידי שימוש ב www.gavriel-law.co.il אתה מאשר שימוש בפרטים האישיים שלך (כפי שיוגדר להלן) כפי שמתואר
ב כל הזכויות שמורות ליניב גבריאל ושות' – משרד עורכי דין ויועצי מס © וב תקנון האתר .
 

איסוף מידע
אתר www.gavriel-law.co.il מכבד את הפרטיות שלך ונוקט בצעדים מיוחדים על מנת לוודא שכל שימוש במידע הפרטי הנאסף על ידינו יהיה אך ורק לפי מדיניות הפרטיות שלנו. חשוב לנו שתבין הן איזה סוג של מידע נאסף והן את השימוש הנעשה בו.

כחלק מהשירותים המוצעים באתר, אנשים המשתמשים ב www.gavriel-law.co.il יכולים להשאיר פרטים אישיים בטופס "פניה ללא התחייבות" ו/או "הרשמה לניוזלטר" שלנו. אנו לא נמסור מידע זה לאף צד שלישי אלא אם כן אתה תציין אחרת.

 
סוג המידע הנאסף
בזמן ההרשמה לשירותים המוצעים באתר זה, יתכן ותתבקש למסור פרטי התקשרות מסוימים כדי שנוכל לזהות אותך ו/או ליצור איתך קשר בנוגע לשירותים ו/או מוצרים שאנו מציעים. מידע זה יכול לכלול חלק או כל מהפריטים הבאים: שם, טלפון, כתובת דוא"ל, נושא הפנייה ומידע נוסף הדרוש ליצירת קשר ( להלן -"פרטים אישיים").
 
שימוש בפרטים אישיים
אתר www.gavriel-law.co.il לא ימכור, יספק, יחכיר, יסחור או ישתף בדרך אחרת את הפרטים האישיים שלך עם צד שלישי לשם קידום מכירות שלו. עם זאת, שים לב שאנו רשאים להשתמש בכתובת הדוא"ל שלך כדי לשלוח לך עדכונים או חדשות בנוגע לפעילות שלנו, אבל אתה יכול לבחור שלא לקבל מכתבים מסוג זה על ידי סימון תיבת "הסר" הנמצאת בתחתית "הרשמה לניוזלטר" ועל ידי הסרת סימון בתיבת "הנני מסכים לקבל פרסומים" הנמצאת בתחתית "פנייה ללא התחייבות" באתר שלנו.
 
אבטחת מידע
מתוך מחויבותנו לוודא שהפרטים האישיים שלך מוגנים, אתר www.gavriel-law.co.il משתמש במגוון טכנולוגיות ואמצעי אבטחה כדי להגן על הפרטים האישיים שלנו מגישה, שימוש או חשיפה לא מאושרים.
 
קישורים לאתרים נוספים
אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרי צד שלישי. אתר www.gavriel-law.co.il אינו אחראי למדיניות הפרטיות של אתרים אלו, או לכל טענה הקשורה לתוכן העולה מביקור באתרי צד שלישי אלו.
 
שינויים במדיניות הפרטיות
אתר www.gavriel-law.co.il רשאי מפעם לפעם לעדכן את מדיניות הפרטיות. כאשר אנו מבצעים את השדרוגים האלו, המידע ש"עודכן לאחרונה" בראש המדיניות ישתנה בהתאם. אם נעשה שינוי מהותי להצהרה זו, המשפיע על זכויות המשתמשים, אתר www.gavriel-law.co.il יעדכן את המשתמשים בשירות על ידי הודעה יותר בולטת בעמוד הבית.
 
שאלות ותלונות הקשורות לנושא הפרטיות
אם לדעתך אתר www.gavriel-law.co.il לא עמד במדיניות הפרטיות ביחס לפרטים האישיים שלך, או אם יש לך שאלות או דאגות אחרות הקשורות לנושא, תרגיש חופשי ליצור קשר איתנו בכתובת yaniv.gavriel@gmail.com
 
החוק הקובע
מדיניות הפרטיות כפופה לחוקי מדינת ישראל ותתפרש לפי חוקים אלו, מבלי השפעה של סתירה בין חוקים. כל מקרה של פעולה משפטית העולה ממדיניות הפרטיות והשימוש באתר או קשורה אליהם תובא אך ורק בפני בית משפט בתל-אביב, ישראל.