לעזרה משפטית ומקצועית ראשונה או לתיאום פגישה דחופה, התקשרו למשרדנו:

דיני הלוואות חוץ בנקאיות

דיני הלוואות חוץ בנקאיות

דיני הלוואות חוץ בנקאיות

המצב הכלכלי במדינת ישראל כבר שנים רבות אינו פרי גאוותם של המדיניים והכלכלנים השונים בארץ. ניתן היום למצוא מגוון רחב של משפחות, משקי בית ועסקים ששרועים במצב כלכלי לא פשוט.

המצב הכלכלי הבעייתי של חלק גדול מהאוכלוסייה יכול לגרום לבעיות נלוות שייצרו התמוטטות של חיי משפחה תקינים ולפירוק בתי עסק וחברות שיוצרות מקורות פרנסה עבור מספר גדול של אנשים. מילה נרדפת למצב כלכלי רעועה היא "חובות", הרי הכול מתחיל ונגמר בצבירות חובות והתחייבויות מול הבנק.

במצבים בהם אנשים מצויים בחובות רבים וחריגות ממסגרות אשראי, הבנק לעיתים לא יאפשר לקבל אשראי נוסף שתכליתו היא לספק תוכנית הבראה לחשבונות עובר ושב או חשבונות פרטיים. כאשר הבנק "סוגר את הברז" ואין אפשרות לגייס סכומי כסף עבור סגירות חובות וקיימת סכנה של הוצאה לפועל או נקיטת הליכים אחרים של הבנק, הפיתרון היחיד שעומד ברשותם של החייבים הוא לא אחר מאשר הלוואות חוץ בנקאיות.

הלוואות חוץ בנקאיות מאפשרות לכל אחד ואחת מאיתנו להמשיך לחיות חיים תקינים ורגועים לתקופה שבה ננסה לשקם את חשבון הבנק שלנו או את העסק ששקע בחובות.

קיימים גורמים רבים המלווים הלוואות חוץ בנקאיות– אלו יכולות להיות חברות אשראי גדולות הפועלות באישור משרד האוצר ומעניקות הלוואות באופן בהול תוך בדיקה בסיסית בלבד של עמידה בקריטריונים, ואלו יכולות להיות גם חברות אשראי מוכרות המעניקות לכם הלוואות מסוימות תוך 24 שעות. כל מה שאתם צריכים הוא רק כרטיס אשראי של אותה חברה ותוכלו לקבל באופן מידי את ההלוואה שתהווה עבורכם חמצן לתקופה הקרובה.

שימוש באותן הלוואות חוץ בנקאיות צריך להיות שימוש חכם. לא מומלץ לכל אחד לקחת הלוואה חוץ בנקאית והסיבה העיקרית היא שהלוואות מהסוג הזה הן בדרך כלל הלוואות שמשלמים עבורן ריביות גבוהות בהשוואה להלוואות מסחריות שניתן לקבל מהבנק.

אם אתם בעלי חשבון בנק תקין והכנסה קבועה וסך הכול רציתם לשדרג את הרכב המשפחתי לחדש יותר, סביר להניח שהלוואה או ייעוץ משכנתא חוץ בנקאית היא לא המענה עבורכם וקודם לכן תנסו לגשת לבנקאי שלכם ולבקש ממנו הלוואה מסחרית רגילה, ורק במצב שבו הבנק לא יהיה מוכן לספק לכם הלוואה, תבדקו את האופציה של הלוואות חוץ בנקאיות, הרי תכליתן של אותן הלוואות הוא קבלת אשראי לאלו שלא עומדים בקריטריונים של הבנקים מכל סיבה שהיא.  

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן