לעזרה משפטית ומקצועית ראשונה או לתיאום פגישה דחופה, התקשרו למשרדנו:
צור קשר :

רוב האנשים החיים במדינת ישראל זוכרים את הפרשה הרצח בבר נוער בשנת 2009. אלו אשר לא הכירו את הפרשיה בוודאי השלימו את החסר ביוני 2013, החודש בו פענוח הרצח בבר נוער זכה לכותרות ראשיות בכל העיתונים וכלי התקשורת בישראל. מאמר זה יגולל את כל הקשור אל עו"ד פלילים ופענוח של אחד המקרים התקשורתיים המסוקרים ביותר, הרצח בבר נוער. ניתן לקרוא על פרשת הרצח מידע נוסף, מאת עו"ד אורית חיון – כאן.

תפקידו של עו"ד פלילים

כל אחד יכול למצוא את עצמו מואשם בפשע זה או אחר. במקרה כזה הכתובת הנכונה תהיה פנייה אל עו"ד פלילים. חשוב לקחת בחשבון כי כל אחד אשר מואשם במעשה פלילי זה או אחר אנו יודע מהי הבירוקרטיה המשפטית ופעמים רבות הוא מבצע טעויות אשר נובעות מהיסטריה או חוסר ידע. טעויות אלו יכולות לגרום לאותו אדם נזק גדול. לכן, הצעד הראשון תמיד יהיה פנייה אל עו"ד פלילים אשר יבחן את התיק וייעץ לאותו אדם כיצד עליו לפעול. תפקידו של עורך דין אשר עוסק בתחום הפלילי הוא להגן על הלקוח שלו. הגנה זו היא הגנה מלאה ללא שום שיפוט מצידו. פעמים רבות עורך הדין מייצג אנשים אשר מואשמים בעבירות חמורות, כמו למשל אונס, רצח ועוד. המטרה תמיד תהיה להאמין ללקוח, ללמוד את התיק, להביא הוכחות או למצוא אסטרטגיה מנצחת אשר תגרום ל"חורים" באמינות התיק והקלה בעונשו של המואשם או סגירת התיק.

עו"ד פלילים- תחומים

עו"ד פלילים עוסק בתחומים רבים הקשורים אל פלילים. אחד הדברים החשובים ביותר טרם בוחרים איש מקצוע זה הוא לברר מהו הניסיון שלו ומהו המוניטין שנבנה לו על ידי לקוחותיו משום הצלחותיו בתיקים פליליים שונים. ידוע כי העלות של עורך דין העוסק בפלילים יקרה, אך הוא שווה כל גרוש כאשר מדובר על העונשים החמורים אותם מקבלים אנשים שהואשמו בפלילים. עו"ד אשר עוסק בתחום הפלילים יוכל לעזור לכל אחד בדברים הבאים:

  • עבירות בני נוער- פענוח הרצח בבר נוער השאיר רבים עם התהייה האם מואשמים שהיו בני נוער יכולים להיות מואשמים כבגירים שנים אחרי. עו"ד פלילי מייצג בני נוער וכן בוגרים אשר היו בני נוער בזמן ביצוע העבירה המיוחסת להם. בדרך עורכי דין המייצגים בני נוער מנסים להוביל אותם לעונשי שיקום וטיפול וזאת להבדיל מבגירים אשר מקבלים עונשי מאסר.
  • שימוע- עו"ד פלילים מייצגים בשימועים שונים. כאן בדרך כלל עו"ד פלילים יעזור לנאשם להסביר לשופט מדוע לא כדאי להגיש נגדו כתב אישום. במקרים רבים עורכי דין מקצועיים ובעלי ניסיון יצליחו להשיג אישומים קלים יותר מאשר האישומים שהנאשם היה אמור לקבל.

עו"ד פלילים יעזור ללקוחותיו גם בכל הקשור אל הגשת חנינה, ערעורים שונים בפני השופט, ביטוח הרשעות וסיום של הליכים, סגירה של תיקים, התנהגות בפני קצין מבחן, שחרור ממעצר וכמובן ייעוץ לפני תחילתה של חקירה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
או חייגו: 1-700-700-088
דילוג לתוכן