לעזרה משפטית ומקצועית ראשונה או לתיאום פגישה דחופה, התקשרו למשרדנו:
צור קשר :

יניב גבריאל ושות' – משרד עורכי דין ויועצי מס הינו אחד המשרדים המובלים והבולטים בארץ, המונה צוות משפטי של עורכי דין וביניהם כמה מן המשפטנים הבכירים במדינה.

לצורך מתן מענה משפטי מקצועי ודווקני, יניב גבריאל ושות' – משרד עורכי דין ויועצי מס מחולק למחלקות ייעודיות, אשר כל אחת ואחת מהן מתמחה ומתמקצעת בתחום ספציפי וייחודי.

בין מחלקות המשרד ניתן למנות את מחלקת המיסוי, המתמחה בטיפול בתיקי מיסוי אזרחיים, מיסים פליליים ומיסים בינלאומיים, מחלקת דיני עבודה ומחלקות נוספות המתמחות בתחומים
ייחודים אחרים.

מחלקת דיני משפחה וירושה מתמחה, בליווי משפטי שוטף בנושאי גירושים, אפוטרופסות, צוואות וירושות ונושאים אחרים השייכים לתחום המשפחה.

מחלקת דיני המשפחה עוסקת בכל הקשור להליכי גירושין בין בני זוג. הגישה המנחה אותנו היא גישה גישורית, מתוך אמונה, כי גירושין בהסכמה ובהידברות עדיפים על ניהול הליכים משפטיים ארוכים, יקרים ומכאיבים. במסגרת הליכי הגישור אנו מסייעים לבני הזוג המתגרשים להגיע להסכמות המוצאות ביטוין בסופו של התהליך בהסכם גירושין שנחתם בין הצדדים ומסייעים בידם בכל ההליכים הפורמאליים של אישור ההסכם וסידור הגט.

מודגש, כי מחלקת המשפחה במשרדנו צברה ניסיון רב והתמחות מיוחדת בתחומים הייחודיים לגירושין של חברי קיבוץ. בכלל זאת מתמחה משרדנו בתשלומי מזונות בקיבוץ המשתנה, בחלוקת רכוש תוך התייחסות להליכי שיוך דירות וכדומה.

תחום נוסף בו עוסקת מחלקת המשפחה הינו מינוי אפוטרופוס וטיפול בסוגיות הקשורות לחסויים ולאפוטרופוס עליהם. כמו כן נותנת המחלקה ייעוץ שוטף בענייני ירושה, לרבות הגשת בקשות לצו ירושה, וכן עריכת צוואות.

יניב גבריאל ושות' – משרד עורכי דין ויועצי מס מתמחה בכל מגוון הנושאים של דיני המשפחה והירושה, בין היתר בנושא : בגידות כפי שיוסבר להלן :

בגידה בין בני זוג הוא נושא כאוב ומוכר. הרבה אנשים שנמצאים בקשר מפחדים ממצב כזה, בייחוד נשים. התופעה הזו היא כל כך נפוצה עד כי לעיתים התחושה היא כי "כולם בוגדים", לפעמים אנו שומעים על כך מחברים, משפחה ופעמים רבות מושפעים מהקולנוע והטלוויזיה.

שתי הערכאות רואות בצורה שונה את נושא הבגידה, בית המשפט לענייני משפחה מסתכל על תהליך שמעורבת בו בגידה כאילו הכול רגיל. לעומת זאת בית דין רבני אינו רואה בגידות בעין יפה, והצד האשם יזכה לכתף קרה בבית דין רבני.

חשוב להבין שבגידה היא לא תמיד סוף העולם, אבל קורה ששני בני הזוג רואים את הדברים בצורה שונה, יכול להיות מצב שצד אחד רוצה תהליך שיקום, אבל השני בסוד, מעוניין להתגרש. לכן חשוב לקבל ייעוץ משפטי כדי ששני הצדדים ידעו בדיוק מה המצב שלהם ומה לעשות.

בגדו בי- מה לעשות ?

גיליתם בגידה, תהיו זהירים. תבינו שבבית הדין למשפחה ובבית הדין הרבני לא רואים בגידות בעין יפה, לכן חשוב לברר בדיוק מה הפעולות הנכונות לעשות כאשר בגדו בכם. הרי בגידה יכולה להתפרש לכסף וזכויות.

דברים שחשוב לדעת לקראת גירושין אפשריים, זה יכול לשנות הרבה מאוד:

 • אל תתפתו לריב ולהאשים, עדיף לשמור את דבר הבגידה בעיניכם בלבד, כדי שתוכלו להשתמש בידע הזה בבית המשפט.
 • התחילו עם הגדרת האינטרס שלכם בטרם תנקטו פעולה כלשהי. כלומר – אם החלטתם שהבגידה היא סוף מערכת היחסים והינה מובילה לגירושין , יש לנקוט פעולה שונה מאשר אם החלטתם שברצונכם לפעול לשיקום מערכת היחסים ולעשות כל שביכולתכם על מנת להחזיר לזרועותיכם את בן/בת הזוג שלכם.
 • לאחר שהגדרתם את האינטרס בחרו בדרך פעולה שתשרת בצורה הטובה ביותר את האינטרס שלכם. הימנעו ממעשים שתוצאותיהם עלולות לנגוד את האינטרס שלכם ולהביא לתוצאות חסרות תקנה.
 • אם החלטתם לנסות לשקם את הנישואין – בדקו עם בן/בת הזוג האם יש נכונות מצידם לשקם את הנישואין . אם כן – פנו לייעוץ נישואין בהקדם והשקיעו במציאת פתרונות לבעיות בחיי הנישואין שהובילו לבגידה .
 • אם החלטתם להתגרש – פנו לייעוץ משפטי פרטני על מנת לבדוק את זכויותיכם ולהבין את משמעות הגירושין והאם יש השפעה לגילוי הבגידה על מערכת הזכויות והחובות בגירושין .
 • למדו לשלוט בכעסים, ברגשות שליליים, בדחפים ובמילותיכם. צעדים שתנקטו מתוך כעס, כאב, רצון לנקום, לפגוע ולהעניש, עלולים להוביל לתוצאות בלתי הפיכות, ולהיות לעיתים מנוגדים לאינטרס שלכם.
 • אל תחשפו את גילוי הבגידה לפני שהגדרתם את מטרותיכם, תכננתם היטב את צעדיכם ופניתם לייעוץ מתאים. במיוחד אל תאיימו בגירושין בהגשת תביעות או בנקיטת הליכים משפטיים.
 • אל תתעמתו עם בן/בת הזוג לבדכם ולפני שקבלתם יעוץ משפטי בעניין. לעיתים חשוב לאסוף הוכחות קבילות על דבר הבגידה לצורך חשיפתם בהליכים משפטיים וגילוי הבגידה יכול להכשיל כל ניסיון לתעד את הבגידה .
 • אל תספרו לילדים על דבר הבגידה. שיתוף הילדים בסיבות לגירושין וחשיפת הילדים למעשי אימם או אביהם תגרום להם בוודאות נזק. גם כך הליך גירושין הינו הליך קשה עבורם, שימרו עליהם ככל יכולתכם.
 • אל תפנו למקום העבודה של בן/בת הזוג הבוגדים ותספרו על דבר הבגידה. לא רק שהמעשה יעמיד אתכם באור שלילי, הוא עשוי גם למנוע כל סיכוי לשלום בית או לפיוס. גם אם פניכם לגירושין – מעשה כזה עלול להוביל להליך גירושין קשה, שיפגע גם בכם וגם בילדיכם.
 • אל תעסיקו עצמכם בניסיון למצוא מניע לבגידה או בחיפוש דרכים לנקמה. השתדלו ככל האפשר להניח את הבגידה מאחוריכם ולהביט קדימה אל העתיד.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
או חייגו: 1-700-700-088
דילוג לתוכן